Trička a tílka Running zone

Rádi bychom Vám představili nápad, který má Linda v hlavě už delší dobu. Jelikož nechceme dělat věci strojově, preferujeme originál a někomu bychom svojí činností rádi pomohli, připravili jsme pro Vás trička s ručně vytvořeným nápisem a potiskem, který tvoří nejmenovaný brněnský grafik R 🙂

Můžete si objednat tričko nebo nátělník z biobavlny, případně bavlněnou mikinu. Vše je spíše volnočasové, pohodlné oblečení, nejedná se o chytré materiály na závodění. Dají se skvěle použít jako „repre“ oděv na bednu, na lehký trénink nebo na posezení s ionťáčkem po výkonu. Nicméně kdo nerad poutá pozornost v super dynamických běžeckých hadřících a má rád pocit potu po těle, může si v našem triku dát i maraton uprostřed léta!

Každé tričko nebo nátělník budou ručně pokresleny nápisy Running zone, každé tričko bude jiné, v jiných barevných kombinacích. Barvu materiálu si můžete vybrat z barev v návodu na objednání (viz dole). Barvu a umístění nápisu pro Vás vybere a vytvoří pan R 🙂

Proč je to tak složité?

Hlavní myšlenka celého tohoto procesu je v tom, že část výdělku z triček půjde na podporu organizace Tulkáčik, která pomáhá psům, kočkám a vůbec zvířatům v nouzi. Tento spolek a útulek sídlí v Žilině, odkud pochází jedna naše RZ běžkyně, která zbožňuje psy a ráda by jim pomohla… Víme, kdo to je, ne? Odkaz organizace zde: https://www.facebook.com/tulkacik.

Z tohoto důvodu je cena trička 450 Kč a cena tílka 480 Kč.

Jak si tričko objednat?

Pokud se Vám nápad s originálním tričkem líbí a rádi byste jej měli, vyberte si barvu (viz obrázek dole), typ střihu (tílko, tričko s rukávem) a společně se svojí velikostí a počtem kusů napište na mail nikola@runningzone.cz, do předmětu napište Tričko. Máme i dětské velikosti. My Vás budeme mailem informovat o časových možnostech a postupu výroby (dva až tři týdny). Platit můžete při předání. Objednávání mikin ještě upřesníme.

Linda jednou za čas vezme vydělané peníze a podle domluvy s organizací Tulkáčik nakoupí jídlo, léky, vakcíny nebo matrace. O všem Vás budeme průběžně informovat. RZ bude v rámci výroby triček bez výdělku, pro nás je to reklama a dobrý pocit.

Krásné léto všem!