Nové běžecké kurzy od 10. 2. 2020

Od poloviny února v Running zone začínají nové běžecké kurzy pro různé výkonnostní kategorie.

Začátečníci poprvé vyběhnou v úterý 11. 2. a ve čtvrtek 13. 2. v 17:30. Na kurzu se krom běhání budou věnovat posílení těla, dolních končetin, zrychlení a zlepšení kondice. Řekneme si něco o došlapu, technice běhu a naučíme se sestavit si vlastní trénink.
Běžecký kurz pro začátečníky – termíny a registrace

Mírně pokročilí běžci startují v úterý 11. 2., ve středu 12. 2. nebo ve čtvrtek 13. 2. v 17:45. S běžci pravidelně střídáme silové, intervalové a kondiční tréninky podle potřeb každé skupiny.
Běžecký kurz pro mírně pokročilé – termíny a registrace

Pokročilí běžci mohou trénovat pravidelně od úterý 11. 2. s Lindou Beniačovou nebo od čtvrtka 13. 2. s Aničkou Hovořákovou od 18:00 hod. Tyto lekce jsou určeny pro zkušenější běžce, kteří se připravují na závod nebo se chtějí v rámci běhu posouvat dál.
Běžecký kurz pro pokročilé – termíny a registrace

Od středy 12. 2. bude pokračovat kurz trailového běhu, kde se společně s Dominikem Chlupáčem a Zdenkem Hruškou můžete připravovat na různé trailové závody, nebo si jen zkusit trénink v náročnějším terénu.
Kurz trailového běhu – termíny a registrace

Běžecký kroužek Běháček nově otevíráme i v pondělí 10. 2. v 16:15 a jako obvykle ve středu 12. 2. v 16:45.
Sportovní kroužek pro děti Běháček – termíny a registrace

Souběžně s dětským tréninkem mohou trénovat i rodiče pod vedením Martiny Dvořákové, která vede souběžný kurz pro rodiče.
Souběžný běžecký kurz pro rodiče dětí – termíny a registrace