Aktivní léto v Running zone

Na léto 2020 jsme si pro vás kromě běžeckých kurzů připravily i spoustu dalších sportovních aktivit. Vyzkoušejte ranní běžecké lekce, kruhový trénink nebo vyrazte na přehradu paddlovat. Naučíme vás i jezdit na kolečkových bruslích a pomůžeme od bolesti zad díky SM systému.

Ranní běžecké lekce a kruhový trénink

Neběháte rádi v horku? My také ne! Proto jsme vypsali běžecké lekce s Karlem ve středu nebo s Lindou v pátek na dráze, kde si trénink odběhnete v ranním chládku od 7:00 do 8:00.

Stejně dobře si můžete dát do těla na kruhovém tréninku pod vedením Lindy Beniačové, každý čtvrtek od 7:00 do 8:00.

Stmívání s Lindou v létě

Každé pondělí v 18:00 vybíháme na Stmívání s Lindou, kde pro Vás bude na výběr ze tří různě dlouhých tras. Po doběhu na Vás čeká iontový nápoj (vezměte si kelímek, prosím!) a ovoce.

In-line lekce pro začátečníky a mírně pokročilé

Ve spolupráci s In-line akademií Vás zveme na trénink jízdy na kolečkových bruslích, který se bude konat na stadionu VUT Palackého vrch. Na tréninku si vyzkoušíte brusle dle domluvy od Lyžárna-bruslárna Brno. Trénink je určen pro začátečníky i pokročilé bruslaře.

Začátečníci si vyzkouší jízdu na in-linech, naučí se základy techniky jízdy na kolečkových bruslích a hlavně, jak správně a bezbolestně zabrzdit. Pokročilí bruslaři si zkusí trénink pod vedením inline trenéra a dozví se něco o technice.

Součástí tréninku bude pár slov o tom, jaké brusle a kolečka si vybrat při nákupu a jak se o kolečkové brusle správně starat.

Trénink povede Gabriela Dostálová a Filip Zezula.
Cena: 200 Kč (v ceně je zapůjčení bruslí a vstup na Palackého vrch)
Přihlaste se zde.

Paddleboardy na Brněnské přehradě

Chcete si zlepšit rovnováhu a zpevnit CORE?
Alice Prokešová si pro vás na léto připravila lekce na paddleboardu, kde si krom paddlingu zkusíte některé jógové a posilovací prvky uprostřed Brněnské přehrady 🙂
Podmínkou účasti na lekci je umět plavat 😉

Sraz u Beach Bar Hříbek
Cena: 200 Kč (v ceně je zapůjčení paddlu), na lekci se nevztahuje karta Multisport ani Sodexo
Rezervujte zde.

Bolí vás záda? Vyzkoušejte SM systém

Ani v létě nezapomínáme na kompenzaci a posílení zad pomocí SM systému (SPS). Pod vedením Toma Vaculky se na mini-kurzu pro mírně pokročilé naučíte, jak si sami pomoct od bolesti zad a jak na správné držení těla.

Těšíme se na vás!

Pro ty úplně nejaktuálnější informace sledujte náš Facebook.