Masáže

Termíny / Terms

Masáž | Broňa

středa / čtvrtek 16:45 / 18:15
registrace

Kvalitní masáž je pro sportovce ta nejlepší regenerace. V našem klubu se masérka Broňa zaměřuje především na sportovní masáž, ale ovládá řadu masérských technik, takže se na ni neváhejte obrátit s jakýmkoliv problémem.

Masáže probíhají v běžeckém klubu Running Zone na Botanické 53a, Brno.

Proč zvolit sportovní masáž?

Sportovní masáž naplňuje různé cíle v závislosti na požadavcích a zdravotním stavu klienta, může sloužit jako prevence zranění, jeho doléčení nebo jako příprava na specifický sportovní výkon, typicky závod. Urychluje regeneraci tím, že podpoří lymfatický a krevní oběh, urychlí odvod odpadních látek (metabolitů) z těla a zvýší přísun kyslíku a živin ke svalům. Neváhejte se proto s naší masérkou předem domluvit, k čemu vám má sportovní masáž posloužit.

Vyžádat si můžete i klasickou či relaxační masáž, ty jsou vhodné pro všechny, kteří trpí svalovými bolestmi nebo se potřebují uvolnit. Zkrátka, nebojte se své požadavky a potřeby předem konzultovat s masérem.

Masáž u Broni Hynštové si můžete zarezervovat přímo našem systému na každou středu v čase od 16:45 – 20:00. Broňa přesně ví, kam sáhnout, aby vám pomohla a ulevila. Zaměřuje se také na masáž tzv. spoušťových bodů (trigger points), které často bývají příčinou bolesti a omezení rozsahu pohybu.

Rezervace masáže u Broni – rezervace vám nabídne blok 90 min, v dalším kroku si ale vyberete, zda chcete masáž na 60 nebo 90 minut.

Ceník sportovních masáží u Broni

  • 60 min masáž – 750,-
  • 90 min masáž – 1 000,-

 

Trenéři