Běžecké lekce a tréninky

Prohlédněte si naši nabídku běžeckých lekcí, kruhových tréninků a workshopů zaměřených na kompenzaci k běhu.

Nově si u nás zajdete také na masáž!

Běžecké tréninky a kruháč

Běžecké tréninky probíhají v okolí naší základny Botanická 53a, kde máte k dispozici šatny a sprchy. V případě nepříznivého počasí trénink probíhá v tělocvičně v podobě posilování zaměřeného přímo na potřeby běžců. Běžecký trénink je určený pro všechny úrovně běžců.

Na běžeckém tréninku s Karlem ve středu v 7:00 a s Lindou v pátek v 7:00 si můžete nahradit libovolnou hodinu vašeho běžeckého kurzu.

Kruhový trénink prospívá všem, nejen běžcům. Skládá se ze statických i dynamických cviků, které následují rychle po sobě a zaměřují se na celé tělo. Naši trenéři kladou důraz na správné provedení cviku. Kruháč je výborná kompenzace k běhu i k sedavému zaměstnání.

Stmívání s Lindou | PO 18:00

Trailový výběh v okolí Brna. 3 úrovně obtížnosti / vzdálenosti. Pro aktuální info sledujte naše Facebook události. Je možné se i přidat do auta pro odvoz z Botanické.

Běžecký trénink s Karlem | ST 7:00

Karla jste si po kratší pauze sami vyžádali. Máte, co jste chtěli. Kondiční běh a zábavná cvičení ve středu ráno. #navratkrale

Běžecký trénink s Lindou | PÁ 7:00

Víkend začíná už pátek a nejlíp ho odstartujete na kondičním běžeckém tréninku. Žebřík, kruháč, Linda vám splní, co vám na očích uvidí! Protože #ranodeladen i #vikend 

Kruhový trénink | ČT 7:00

Kruhový trénink neboli lidově “kruháč” vymysleli vědci proto, aby běžce potrápili. Ještěže u nás ho vede Linda, která to s vámi myslí dobře!

Regenerace a kompenzace pro běžce

Regenerace na sportovní masáži je ta nejlepší, nechte o sebe pečovat na masáži u Broni. Nově jsme pro vás připravili také redukční pohybový kurz.

Sportovní masáže v Brně

Potřebujete ulevit unaveným svalům nebo bolavým zádům? Broňa se o vás postará.

Redukční pohybový kurz

Kurz pro bezpečný a zdravý pohyb. Pojďte se s námi rozhýbat!