Běžecké lekce a tréninky

Prohlédněte si naši nabídku běžeckých lekcí, kruhových tréninků a workshopů zaměřených na kompenzaci k běhu. Nově si u nás zajdete taky na masáž!

Běžecké tréninky probíhají v okolí naší základny Botanická 53a, kde máte k dispozici šatny a sprchy. V případě nepříznivého počasí trénink probíhá v tělocvičně v podobě posilování zaměřeného přímo na potřeby běžců. Běžecký trénink je určený pro všechny úrovně běžců. Na běžeckém tréninku s Lindou v pátek v 7:00 si můžete nahradit libovolnou hodinu vašeho běžeckého kurzu.

Kruhový trénink prospívá všem, nejen běžcům. Skládá se ze statických i dynamických cviků, které následují rychle po sobě a zaměřují se na celé tělo. Naši trenéři kladou důraz na správné provedení cviku. Kruháč je výborná kompenzace k běhu i k sedavému zaměstnání.

Podzimní vzdělávací workshopy proběhnou od října do listopadu 2021. Manželé Strakovi s vámi postupně proberou chodidla, kolena a pánev. Workshop kombinuje teoretický výklad s praktickou ukázkou a kontrolou správného provedení u všech účastníků. Začínáme už 22. 10. 2021 s chodidly!

Běžecké tréninky

Stmívání s Lindou | PO 18:00

Trailový výběh v okolí Brna. 3 úrovně obtížnosti / vzdálenosti. Pro aktuální info sledujte naše Facebook události. Je možné se i přidat do auta pro odvoz z Botanické.

Běžecký trénink s Lindou | PÁ 7:00

Víkend začíná už pátek a nejlíp ho odstartujete na kondičním běžeckém tréninku. Žebřík, kruháč, Linda vám splní, co vám na očích uvidí! Protože #ranodeladen i #vikend 

Kruhový trénink a workshopy

Kruhový trénink | ČT 7:00

Kruhový trénink neboli lidově “kruháč” vymysleli vědci proto, aby běžce potrápili. Ještěže u nás ho vede Linda, která to s vámi myslí dobře!

Fyzio-jógový workshop | PÁ od 22. 10.

Série tří fyzioterapeuticko-jógových workshopů s manželi Strakovými proběhne vždy v pátek 22. 10., 12. 11. a 26. 11. 2021. Zaměří se na chodidla, kolena a pánev.