Běžecké lekce a tréninky

Prohlédněte si naši nabídku běžeckých lekcí, kruhových tréninků a workshopů zaměřených na kompenzaci k běhu.

Nově si u nás zajdete také na masáž!

Běžecké tréninky a kruháč

Běžecké tréninky probíhají v okolí naší základny Botanická 53a, kde máte k dispozici šatny a sprchy. V případě nepříznivého počasí trénink probíhá v tělocvičně v podobě posilování zaměřeného přímo na potřeby běžců. Běžecký trénink je určený pro všechny úrovně běžců.

Na běžeckém tréninku s Lindou v pátek v 7:00 si můžete nahradit libovolnou hodinu vašeho běžeckého kurzu.

Kruhový trénink prospívá všem, nejen běžcům. Skládá se ze statických i dynamických cviků, které následují rychle po sobě a zaměřují se na celé tělo. Naši trenéři kladou důraz na správné provedení cviku. Kruháč je výborná kompenzace k běhu i k sedavému zaměstnání.

Vybrat si můžete mezi klasickým kruhovým tréninkem pro běžce nebo kruháčem přizpůsobeným pro začátečníky, který je založený na bezdopadových cvicích s vlastní vahou a pomůckami (gymnastický míč, flexibar, odporové gumy).

Kruhový trénink | ÚT a ČT

Kruhový trénink neboli lidově “kruháč” vymysleli vědci proto, aby běžce potrápili. Ještěže u nás ho vede Linda, která to s vámi myslí dobře!

Běžecký trénink s Lindou | PÁ 7:00

Víkend začíná už pátek a nejlíp ho odstartujete na kondičním běžeckém tréninku. Žebřík, kruháč, Linda vám splní, co vám na očích uvidí! Protože #ranodeladen i #vikend 

Regenerace a kompenzace pro běžce

Regenerace na sportovní masáži je ta nejlepší, nechte o sebe pečovat na masáži u Broni. Nově jsme pro vás připravili také redukční pohybový kurz.

Sportovní masáže v Brně

Potřebujete ulevit unaveným svalům nebo bolavým zádům? Broňa se o vás postará.

Od chůze k běhu

Kurz pro bezpečný a zdravý pohyb. Pojďte se s námi rozhýbat na nordic walking.