Trailový běh

Termíny / Terms

Nebyly vypsány termíny / Without terms

Kurz trailového běhu je příprava na horské běhy a (ultra)maratony (závody jako Jesenický maraton, B7, Brněnský masakr a další). Horský nebo trailový běh je specifická disciplína, která vyžaduje kromě vytrvalosti a síly i mentální odolnost.

Hlavním zaměřením tréninků je technika běhu v terénu (běh do kopce, seběhy), vytrvalost, posílení dolních i horních končetin, strečink a kompenzační cvičení. Poradíme Vám jak se na závod připravit z hlediska výbavy i výživy.

Novinka: Kurz trailového běhu pro mírně pokročilé!

Od února 2022 to v terénu rozběhne Anička Korobko i s trailovými začátečníky. Kurz si zapište, pokud byste se označili spíše za mírně pokročilého běžce, tzn. uběhnete v kuse aspoň 5 km.

Proč u nás trénovat?

  • Lekce, na které nemůžete dojít, si můžete bezplatně nahradit v jiných dnech a to po celou dobu trvání kurzu (vč. Stmívání s Lindou nebo ranní běžecké lekce).
  • Pečlivě se věnujeme fyziologické přípravě, snažíme se rozhýbávat svaly a šlachy, které nejsou zvyklé na pravidelný pohyb (kotník, dolní končetiny, trup, ramena…).
  • Nevyvíjíme na začátečníky nátlak, ale snažíme se je motivovat k další krokům vpřed.
  • Lekce vedou zkušení běžci, kteří aktivně závodí, mají zkušenosti s tréninky různých kategorií a obtížností.
  • Máme nejlepší ceny kurzů v Brně.
  • Poznáte u nás pohodový kolektiv, můžete se s námi účastnit různých závodů, besed a nebo sportovně-společenských akcí, které pravidelně pořádáme.

Jako benefit získáte 15% slevu u SportObchod.cz na kategorie Běh, Sportovní oblečení, Sportovní výživa a Ortézy a bandáže a diagnostiku došlapu zdarma v prodejně Triexpert (po předchozí domluvě se svým trenérem).

Délka kurzu: 10 týdnů (1× týdně v délce 75 minut)

Maximální kapacita kurzu: 15 lidí

Cena: 2 350 Kč / 2 150 Kč (cena pro absolventy) Individuální tréninkový plán během kurzu nabízíme za 1 000 Kč.

Trenéři