Pokročilí (10 km až půlmaraton)

Termíny / Terms

Nebyly vypsány termíny / Without terms

Náplní tréninků je nácvik a kontrola správné běžecké techniky, rozvoj rychlostní vytrvalosti, intervaly a tempový běh. Dále pak také odrazová a silová cvičení, atletická abeceda, dynamický a statický strečink. V druhé polovině kurzu si pak vyzkoušíte testovací tréning na 10 km závodním tempem.

Kurz je ideální pro běžce, kteří se chtějí připravit, nebo zlepšit na (půl)maratonské vzdálenosti. Trenér(ka) vám může po dohodě připravit individuální tréninkový plán, díky kterému budete připraveni na konkrétní závod, například na (půl)maratony v Brně, Praze nebo Bratislavě.

BONUS: Každý účastník kurzu dostane slevu 500 kč na nákup v Rock Point, diagnostiku došlapu ZDARMA a slevu 15 % v brněnské prodejně Triexpert. Zeptejte se vašeho trenéra, vše zařídí.

Proč u nás trénovat?

  • Lekce, na které nemůžete dojít, si můžete bezplatně nahradit v jiných dnech a to po celou dobu trvání kurzu (vč. Stmívání s Lindou nebo ranní běžecké lekce).
  • Pečlivě se věnujeme fyziologické přípravě, snažíme se rozhýbávat svaly a šlachy, které nejsou zvyklé na pravidelný pohyb (kotník, dolní končetiny, trup, ramena…).
  • Nevyvíjíme na začátečníky nátlak, ale snažíme se je motivovat k další krokům vpřed.
  • Lekce vedou zkušení běžci, kteří aktivně závodí, mají zkušenosti s tréninky různých kategorií a obtížností.
  • Máme nejlepší ceny kurzů v Brně.
  • Poznáte u nás pohodový kolektiv, můžete se s námi účastnit různých závodů, besed a nebo sportovně-společenských akcí, které pravidelně pořádáme.

Délka kurzu: 10 týdnů (1× týdně v délce 75 minut)
Maximální kapacita kurzu: 15 lidí
Cena: 2 350 Kč / 2 150 Kč (cena pro absolventy) / 1 150 Kč (poloviční cena za nedokončené jarní kurzy)

Individuální tréninkový plán během kurzu nabízíme za 1 000 Kč.

Trenéři