22. 1. 2020, Ondřej Janečko:

Běhá se pořád ze Skřivanové, což je limitující, kam se dá běhat, tím pádem se pořád běhá na stejných místech, což je logické…. Uvítal bych, kdyby třeba 2× během kurzu byl sraz na jiných místech v okolí Brna, jako např. Stmívání s Lindou, kde by se trénovalo.
Pro mě byl zásadní zlom a vůbec, proč běhám dál je to, že jsem se dostal náhodně do skupiny Martiny Dvořákové. Tato úžasná trenérka a holky v její skupině mě nejvíce motivovaly 🙂 Martinka bude pro mmě vždy nej… Stejně tak hlavně holky ze skupiny. Chtěl bych moc poděkovat i Aniččce, která je super a má perfektní tréninky 🙂 Lindi a Niky, děkuji moc za Stmívání, je to super a jste úžasné holky, děkuji moc, co děláte pro lidi, co chtějí běhat…

Anna Hovořáková | Pokročilí (10 km až půlmaraton)


22. 1. 2020, Petr:

Naprostá spokojenost.

Anna Hovořáková | Pokročilí (10 km až půlmaraton)


22. 1. 2020, Dita:

Pouze plusy: zlepšení fyzičky, techniky běhu. Každá hodina je jiná, člověk se nenudí. Ve skupině se dokážu více vyhecovat. Chodím do kurzu s letní přestávkou druhým rokem a nehodlám přestat 🙂

Anna Hovořáková | Pokročilí (10 km až půlmaraton)


22. 1. 2020, Eva:

Kurz je díky skvěle trenérce a super skupince naprostá špička.
Fungujeme prostřednictvím skupinky na mesengeru a toto skvěle funguje.

Martina Dvořáková | Souběžný kurz pro rodiče dětí


22. 1. 2020, Katka:

Velmi dobře hodnotím, že kurzy nejsou jednotvárné, že máme různé druhy tréninků, dostáváme tipy týkající se běhu, regenerace, přípravy na závody, mezi účastníky kurzu a trenérem vládne velmi přátelská atmosféra, supr komunikace a osobní přístup. Velmi mě překvapilo i vysoké nasazení trenéra Lukyho, který za Hany 2× zaskakoval. Byl skvělý. A Hany ta je také úžasná.

Hana Urbánková | Od chůze k běhu – začátečníci


22. 1. 2020, Miloš:

Kurz předčil moje očekávání.
Trenérka Martina milou a nenásilnou formou posunuje výkon celé skupiny. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací o správné technice došlapu, zvýšení objemu kilometrů, zlepšení rychlosti a předcházení zraněním při běhu. Hodně mi pomohly tréningové plány zaměřené na fartlek, abych si mohl zkusit závod Winter Run na 8 km. Nejzábavnější z kurzu byl běh do pěkného prostředí Wilsonova lesa. Kurz byl pro mě, jako rekreačního běžce začátečníka, velkým přínosem.
Díky moc celému týmu RZ za výbornou práci na jedničku.

Martina Dvořáková | Souběžný kurz pro rodiče dětí


22. 1. 2020, Jana Zahradníková:

Když Linda na vánočním večírku řekla, že jsme běžecká komunita, pomyslela jsem si, že to není možné, že tam patřím i já, donedávna téměř neběžec. Nemůžu se srovnávat s výkony všech těch opravdových běžců, na jejichž úroveň nikdy nedosáhnu, ale kurzy a běhání si našly stálé místo v mém týdenním rozvrhu. A myslím, že o to jde především. Původně bylo mým cílem uběhnout na pohodu 5 km. Skutečnost? Teď běhám nejraději mezi 7 až 10 km, chodím pravidelně na pondělní „Stmívání s Lindou“ a na tréninky s Martinou.
A jaká je Martina trenérka? Neuvěřitelný nalévač energie se schopností vyhecovat člověka k maximálnímu výkonu. Tréninky má výborně promyšlené do poslední minuty a k nim pravidelně zadává domácí úkoly. Pokud má člověk problém, ať výkonnostní nebo zdravotní, není pro ni na obtíž zadat úkol individuálně. Komunikace se všemi v Runnig zone je skvělá, časté akce nejen v Lark café, přednášky, cvičení v tělocvičně, testování bot… Člověk ani nemá dostatek času, aby vše vyzkoušel a využil.
Mínusy kurzu? Tak ty prostě nejsou.

Martina Dvořáková | Mírně pokročilí (5 až 10 km)


21. 1. 2020, Dušan:

Pre mna je kurz super zdroj informacií, evidentny nárast výkonnosti a stretavanie sa s fajn ludmi v príjemnom prostredí. Díky za to.

Linda Beniačová | Pokročilí (10 km až půlmaraton)


21. 1. 2020, Jitka H.:

Není co dodat, po dvou letech a začátcích od nuly běhám, navíc opravdu ráda a stále vámi. Po všech stránkách nadstandardní přístup od všech z Running zone 😉

Martina Dvořáková | Souběžný kurz pro rodiče dětí


21. 1. 2020, Míša:

Kurzy rozhodně posunují běžce dál, pokud však není v průběhu nemocný – to udělá s fyzičkou pěknou paseku. Zimní kurzy mně osobně sedí nejvíc – není horko a dobře běží!
Marťa je za mě nejlepší trenérka – empatická, snaží se motivovat i mimo trénink. Vydoluje z člověka i to, co si myslel, že v něm není. A navíc velký, i když nedosažitelný vzor.

Martina Dvořáková | Souběžný kurz pro rodiče dětí


21. 1. 2020, Lenka:

Každá lekce byla zaměřena na jiný běh, trenérka si dala s přípravou záležet.
Jednotlivé hodiny běhu jsou propracované, trenérka vymyslí různé druhy tréninku – rychlost, terén, kopce, ovál, fartlek, intervalový trénink, posilování, protažení, běžecká abeceda…. Trenérka poradí s regeneraci, fyzio cvičením, jak se připravit na závod a také strava spojená s během.

Anna Hovořáková | Pokročilí (10 km až půlmaraton)


21. 1. 2020, Pavel:

Byl jsem spokojený. Očekával jsem, že uběhnu alespoň 5 km, což jsem dokázal.
Ze začátku jsme měli několik jiných trenérů, což nevadilo, každý se zaměřoval na něco trochu jiného a tak jsem načerpal spoustu tipů a informací. Trochu vadilo, že si občas protiřečili a to co jeden říkal, že se musí dělat, tak druhý zakazoval.

Nikola Bazelová | Od chůze k běhu – začátečníci


4. 9. 2019, Jana S.:

Super letní lekce okořeněné tréninky na paddleboardech, nedá se vůbec nic vytknout!

Anna Hovořáková | Mírně pokročilí (5 až 10 km)


3. 9. 2019, Pavlína:

Vím, že to zní jako klišé, ale můžu říct jen samou chválu. Trenérka naprosto bombastická, pečuje o nás, zajímá se, vše vysvětluje. Fajn parta. Jsme jako jedna velká rodina. Je to zvláštní, ale u Vás jako bych byla v jiném světě, lidi se k sobě chovají tak hezky, nikdo nikoho nesoudí a všichni se snaží všem pomáhat a podporovat. Doporučuji to zažít a už nepřestanete. 🙂

Martina Dvořáková | Od chůze k běhu – začátečníci


27. 8. 2019, Anna Michalčáková:

Jestli tě baví běhat kopce a traily, tak běž za Lindou. – Kdo to je?
Tak teď už vím. Trailkurz byl parádní záležitost, potrénovali jsme nohy i hlavu. Obojí mě z toho občas bolelo (a Lindu asi ta hlava ze mě taky), ale rozhodně to stálo za to a jdu do toho znovu. Potřebovala jsem pomoct s motivací, tu jsem v sobě díky super skupince a trenérce znovu našla. A tak konečně běhám to, co jsem vždycky chtěla. Takže jo, ,jít za Lindou‘ bylo letos asi moje nejlepší rozhodnutí.

Linda Beniačová | Trailový běh


Chcete nám zanechat referenci? Napište Lindě e-mail. Děkujeme.