13. 5. 2019

Po první hodině jsem se cítila velmi nejistá, zda dále pokračovat v kurzu. Po druhé hodině s Jančou moje nejistota byla ta tam. Její přístup k nám jako začátečníkům, kteří v životě nic neuběhli, byl perfektní. Mým malým osobním úspěchem byl běh na Kraví horu v poslední hodině kurzu. Tímto bych jí chtěla moc poděkovat.

(Veronika)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Jana Knapová12. 5. 2019

Kurz předčil moje očekávání, trenérka Anička se nám věnovala nad rámec kurzu a to moc oceňuji. Skvěle strávený čas, moc děkuji 🙂

(Anežka)

Kurz:
Pokročilí běžci

Trenér:
Anna Hovořáková9. 5. 2019

Původně jsem se přihlásila do mírně pokročilých, ale po změně tréninkových skupin jsem byla přeřazena do pokročilých (i když jsem věděla, že to není příliš adekvátní mému běhání).

Bylo to náročné, ale s každým dalším tréninkem jsem viděla obrovské zlepšení. I když jsem před tréninkem zoufala, že (opět) umřu, šla jsem a měla pak pocit, jako bych mohla oběhnout svět. Rozmanitost tréninků mě donutila se zamyslet i nad mým běháním mimo kurz. Automaticky teď vyhledávám různé povrchy, nové trasy, kopečky. A to, co mi před půl rokem dělalo problém, dneska vyběhnu s lehkostí, a to je ten hlavní přínos. Teď si dám pauzu, ale určitě se opět do nějakého kurzu přihlásím.

A k trenérce – Anička je prostě drsňačka, která z vás dostane to, co nevíte, že tam máte. Na někoho by její přístup mohl být asi příliš tvrdý, i já jsem někdy cítila, že bych zrovna ten den potřebovala trochu něco jiného, ale rozběhá vás i proti vaší vůli 🙂 umí pracovat se skupinkou a každý trénink byl úplně něco jiného. Dala mi výborný vhled do možností tréninku, protože běhat pořád dokola tu samou vzdálenost vás nikam neposune.

Takže díky. Running zone je perfektní a doporučuji, kudy chodím.

(Réza)

Kurz:
Pokročilí běžci
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Anna Hovořáková8. 5. 2019

Plusy jednoznačně převažují :). Přihlásila jsem se poté, co jsem běhala cca půl roku. Je super, že jsme se v rámci začátečníků rozdělili ještě na dvě skupinky. Dá se případně migrovat mezi skupinkami v souvislosti s momentální kondicí atp.

K tomu, jestli má smysl jít do kurzu – ano, má. Přesto, že běhání je celkem přirozený pohyb. Člověk má obecně tendenci se šetřit. Trenér tolik nešetří, a ono se ukáže, že síly na další kolečko ještě jsou. Takže rozhodně cítím, že se mně posunula hranice. Navíc na sobě sama nepoznám, jestli dělám něco špatně, takže ta kontrola je přínosná.

Mínusy těžko hledat. Nejhorší je asi začít, zařadit si tu rutinu do diáře. Ale to je tak se vším…
Chodila jsem zejména s Jančou, párkrát s Martinem. Tady záleží spíš na tom, v jaké je člověk výkonnostní skupince, než na trenérovi, protože v RZ jsou všichni moc hodní a motivující 🙂

Informačně mně nic nescházelo, všechno jsme se vždycky dozvěděli. Navíc den před tréninkem přijde mail, že bude trénink. Jak už uplynulo pár týdnů kurzu, tak ten mail vždycky dokonce navodil těšení 🙂
A navíc po skončení kurzů sleva na navazující kurz, to chceš 🙂

(Magda)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Jana Knapová
Martin Slezák7. 5. 2019

Všechno se mně líbilo, jen bych možná ocenila pomalejší navyšování tempa a dávek u začátečníků.

(Jana)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Nikola Bazelová7. 5. 2019

Na tréninky jsem se vždycky moc těšila, nakoplo mě to k trénování i mimo kurz. Skvělý bylo, že každá lekce byla jiná, poznali jsme i spoustu pěkných míst, kam se dá v Brně vyrazit.

Moc dobře se v Running zone cítím. Líbí se mi, jak se tady k sobě chováte, povzbuzujete se a podporujete, jste ohromně inspirativní a nabíjíte mě pozitivní energií. <3 Podporujete mě v přesvědčení, že nic není nemožný. A proto běhám dál!

Na tréninku bych byla moc ráda za častější zpětnou vazbu. Potřebuji pořád opravovat, co dělám špatně, jak mám došlapovat, máchat rukama… 😀 No máme před sebou ještě pořádný kus společný práce!

Zatím děkuji za všecko.

(Eliška)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Nikola Bazelová13. 3. 2019

Absolvovala jsem několik kurzů u Vás a musím jen chválit a doporučovat. Skvělí trenéři, kteří mají neuvěřitelnou trpělivost, vše vysvětlí, neustále chválí a snaží se z nás dostat maximum. Prostě pohodový kolektiv s domácí atmosférou. Chtěla bych poděkovat celému klubu za to, co pro nás děláte a jak dokážete motivovat lidi k tomu, aby se začali znovu hýbat.

Při posledním tréninku s Martinou jsem se vracela domů k dětem, spokojená, vysmátá. Děti se mě ptaly, jestli jsem si něco nevzala. Byl to neskutečný pocit štěstí (endorfiny). 🙂

Děkuji za vše.

(Pavlína)

Kurz:
Pokročilí běžci
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Martina Dvořáková26. 2. 2019

Loni jsem s vámi absolvovala kurz od chůze k běhu (kurz s Monikou běžel od května), který byl pro mě velmi objevný a inspirativní. Patřím k lidem, kteří nevěří, „že by to šlo“, a bylo proto pro mě milým překvapením, že jsem schopná běhu. Připadlo mi, že byl kurz dobře postaven – nejen běh, ale i další cvičení, která byla velmi prospěšná. Pokud bych měla hodnotit něco negativně, tak především to, že pro mě, jako pro mimobrněnskou, bylo těžké nahradit hodiny, kterých jsem se nemohla zúčastnit, takže jsem ve výsledku z 10 hodin absolvovala jen 6 nebo 7.
Držím palce s novým klubem, intenzivně uvažuji, že bych se zase mohla přihlásit na „od chůze k běhu“, pokud se to bude konat.

(Alžběta Lukasová)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Monika Szucsová26. 2. 2019

Za mňa, si celý kurz zaslúži jedno veľké plus. Možno by som ako takú maličkú a zároveň jedinú kritiku vypichol tréning s palicami (Nordic walking). Možno mal nejaký vyšší zmysel, napr. na koordináciu pohybov, neviem, vy ste odborníci, ale z hľadiska atraktivity pre mňa (a ešte zopár prítomných) nebol veľkým prínosom. Inak hovorím, že to nemalo chybu, a práve preto momentálne poctivo trénujem ďalej spolu s vašim klubom 🙂 ďakujem za inšpiráciu a chuť znovu behať 🙂

(Michal Frólo)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Monika Szucsová25. 2. 2019

Na tréningoch Anny Hovořákové oceňujem zápal, s ktorým k práci pristupuje, ktorý je badateľný v práci nad rámec bežných povinností trénera (aktivita vo FB skupine, vytvorenie tréningového plánu, edukácia o strave). Svojou energickosťou pri tréningoch prirodzene vzbudzuje priateľskú atmosféru a povzbudzuje k lepším výkonom.

Oceňujem hlavne intervalové, schodové tréningy, vylaďovanie techniky, kde bola možná neustála interakcia, ktorú Anna využívala k neúnavnému predvádzaniu cvikov, opravám nedostatkov a povzbudeniam. Pružne reagovala na naskytnutné situácie – prispôsobila tréning podľa našich nedostatkov (zbehy z kopca), podporila slabších, nech si odpočinú apod. Jediné, čo narúšalo hladký priebeh, boli dlhé behy, pri ktorých sme sa celá skupina vracala pre výrazne pomalších, ktorí nemuseli byť zaradení do skupiny. Tréningy boli zábavné a rýchlo ubiehali. Priestor pre malé zlepšenie vidím v edukačnej časti, kde mohla trénerka zvoliť formát moderovanej diskusie.

Celkovo svoju skúsenosť s trénerkou hodnotím veľmi pozitívne a rada si v budúcnosti zapíšem ďalšie kurzy práve kvôli jej prístupu a osobnosti.

(Barbora B.)

Kurz:
Pokročilí běžci

Trenér:
Anna Hovořáková25. 2. 2019

Oceňuji různorodost a hravost tréninku, je to vždy něco jiného, osobní přístup. Adam tomu věnuje čas a přemýšlí nad tím, co se bude na tréninku dělat. Trénink ho baví a je to vidět. Vyhovuje mi jeho tlak na výkon a snaha dostat z lidí maximum. Dále oceňuji nenucený/bezprostřední zájem o pocity po tréninku.

(Andrej Szombath)

Kurz:
Běžecký trénink

Trenér:
Adam Lisický23. 2. 2019

Niky byla jako trenérka super, s přehledem zvládala naše remcání, motivovala nás, byl to moc príma začátek. A taky parta holek, co se sešla, s tou jsme si skvěle sedly.

Ve druhém kurzu byla Anička taky báječná, moc obdivuji, jak skvěle zvládla, že ta skupinka nebyla vyrovnaná a že tam měla mě. Všichni se pořádně proběhli podle svých možností a potrénovali… Já myslím, že za to, jak jsem spokojená, asi mluví i to, že už jsem se přihlásila na třetí kurz v řadě 🙂

Vím, že asi chcete slyšet, co zlepšit, ale já doopravdy nic nemám. Postupem času, hlavně během během prvního kurzu, jsem se propracovala i k tomu, že se na trénink těším. Nevím, jak se to Niky povedlo (asi kouzlo osobnosti 🙂 kombinované s naší super skupinkou), ale od určité doby se na tréninku nemračím a usmívám se, i když melu z posledního 🙂

Jsem moc ráda, že jsem se odhodlala. A ten pokrok, co jsem za tak krátkou dobu udělala, je neuvěřitelný. I když to tak možná zvenku nevypadá, furt běhám jak šnek, ale běžím!!! 🙂

Nikdy jsem snad neviděla nikoho z vás, aby se mračil, každý má pro každého kurzanta vlídné slovo 🙂 Jste príma tým! Díky za všechno!

(Dagmar Wiesnerová)

Kurz:
Pokročilí běžci
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Anna Hovořáková
Nikola Bazelová23. 2. 2019

Absolvoval jsem kurz Běhej dál (pokračující kurz pro začátečníky), trenérka byla Martina Dvořáková. Ke kurzu nemám žádných výhrad, navázal jsem hned dalším. Tréninky byly skvělé, Martina je podle mne velmi dobře vede. Myslím, že mi daly, co jsem od toho očekával. Zlepšil jsem se v technice, síle, rychlosti, výdrži, kondici obecně. Naučil se řadu nových věcí. Rád jsem na tréninky chodil, byly rozmanité a byly vždy v přátelské a veselé atmosféře. Současně jsme i dostávali informace o všem možném, doporučení na různé akce a také pokyny/návrhy na trénování po zbytku týdne. Za ty jsem byl obecně rád.

Vlastně mám pouze jedinou výhradu, resp. prosbu. Rád bych se posunul a lákal už mě ten kurz pro pokročilé (dříve myslím Běhej dál a rychleji). Ocenil bych více vypsaných termínů. Díky, že se nad tím zamyslíte 🙂

Děkuji, že děláte, co děláte. Jsem za to rád. Škoda, že jsem vás neobjevil dříve 🙂

(Lukáš Hrůša)

Kurz:
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Martina Dvořáková23. 2. 2019

Původně jsem se přihlásila pouze do 10týdenního kurzu pro začátečníky, s cílem naučit se běhat správnou technikou, a s nejistotou, zda je kurz vůbec vhodný pro 50+. Nakonec jsem s výbornou partou trenérů v čele s Lindou absolvovala další dva navazující kurzy a skončila (dočasně) jen proto, že se mé aktivity přes zimu přesunuly do hor.

Na jaře jsem zpět a moc se těším. Tréninky jsou vedeny velmi profesionálně, díky nim jsme zjistila, že běhání není „jen o běhu“, ale že jde o správné rozcvičení, obratnost, posilování…

Celý tým trenérů můžu jen chválit, doporučovat, obdivovat. Jsou skvělí a mají obrovskou energii, kterou předávají dál

(Jana Zahradníková)

Kurz:
Pokročilí běžci
Začátečníci a mírně pokročilí běžci

Trenér:
Linda BeniačováChcete nám zanechat referenci? Napište Lindě e-mail. Děkujeme.