5. 2. 2020, Ivča:

Martina je naprostý profík, vždy má trénink předem promyšlený, dokáže nás skvěle motivovat, poradí, když vidí, že máme nějaký problém. Po tréninku nám ještě pošle tréninkový plán na další týden nebo rozbory našeho běhu apod. Je úžasná.

Souběžný kurz pro rodiče dětí


22. 1. 2020, Ondřej Janečko:

Běhá se pořád ze Skřivanové, což je limitující, kam se dá běhat, tím pádem se pořád běhá na stejných místech, což je logické…. Uvítal bych, kdyby třeba 2× během kurzu byl sraz na jiných místech v okolí Brna, jako např. Stmívání s Lindou, kde by se trénovalo.
Pro mě byl zásadní zlom a vůbec, proč běhám dál je to, že jsem se dostal náhodně do skupiny Martiny Dvořákové. Tato úžasná trenérka a holky v její skupině mě nejvíce motivovaly 🙂 Martinka bude pro mmě vždy nej… Stejně tak hlavně holky ze skupiny. Chtěl bych moc poděkovat i Aniččce, která je super a má perfektní tréninky 🙂 Lindi a Niky, děkuji moc za Stmívání, je to super a jste úžasné holky, děkuji moc, co děláte pro lidi, co chtějí běhat…

Běžecký kurz pro pokročilé


22. 1. 2020, Petr:

Naprostá spokojenost.

Běžecký kurz pro pokročilé


22. 1. 2020, Dita:

Pouze plusy: zlepšení fyzičky, techniky běhu. Každá hodina je jiná, člověk se nenudí. Ve skupině se dokážu více vyhecovat. Chodím do kurzu s letní přestávkou druhým rokem a nehodlám přestat 🙂

Běžecký kurz pro pokročilé


22. 1. 2020, Eva:

Kurz je díky skvěle trenérce a super skupince naprostá špička.
Fungujeme prostřednictvím skupinky na mesengeru a toto skvěle funguje.

Souběžný kurz pro rodiče dětí


22. 1. 2020, Katka:

Velmi dobře hodnotím, že kurzy nejsou jednotvárné, že máme různé druhy tréninků, dostáváme tipy týkající se běhu, regenerace, přípravy na závody, mezi účastníky kurzu a trenérem vládne velmi přátelská atmosféra, supr komunikace a osobní přístup. Velmi mě překvapilo i vysoké nasazení trenéra Lukyho, který za Hany 2× zaskakoval. Byl skvělý. A Hany ta je také úžasná.

Běžecký kurz pro začátečníky


22. 1. 2020, Miloš:

Kurz předčil moje očekávání.
Trenérka Martina milou a nenásilnou formou posunuje výkon celé skupiny. Dozvěděl jsem se spoustu nových informací o správné technice došlapu, zvýšení objemu kilometrů, zlepšení rychlosti a předcházení zraněním při běhu. Hodně mi pomohly tréningové plány zaměřené na fartlek, abych si mohl zkusit závod Winter Run na 8 km. Nejzábavnější z kurzu byl běh do pěkného prostředí Wilsonova lesa. Kurz byl pro mě, jako rekreačního běžce začátečníka, velkým přínosem.
Díky moc celému týmu RZ za výbornou práci na jedničku.

Souběžný kurz pro rodiče dětí


22. 1. 2020, Jana Zahradníková:

Když Linda na vánočním večírku řekla, že jsme běžecká komunita, pomyslela jsem si, že to není možné, že tam patřím i já, donedávna téměř neběžec. Nemůžu se srovnávat s výkony všech těch opravdových běžců, na jejichž úroveň nikdy nedosáhnu, ale kurzy a běhání si našly stálé místo v mém týdenním rozvrhu. A myslím, že o to jde především. Původně bylo mým cílem uběhnout na pohodu 5 km. Skutečnost? Teď běhám nejraději mezi 7 až 10 km, chodím pravidelně na pondělní „Stmívání s Lindou“ a na tréninky s Martinou.
A jaká je Martina trenérka? Neuvěřitelný nalévač energie se schopností vyhecovat člověka k maximálnímu výkonu. Tréninky má výborně promyšlené do poslední minuty a k nim pravidelně zadává domácí úkoly. Pokud má člověk problém, ať výkonnostní nebo zdravotní, není pro ni na obtíž zadat úkol individuálně. Komunikace se všemi v Runnig zone je skvělá, časté akce nejen v Lark café, přednášky, cvičení v tělocvičně, testování bot… Člověk ani nemá dostatek času, aby vše vyzkoušel a využil.
Mínusy kurzu? Tak ty prostě nejsou.

Běžecký kurz pro mírně pokročilé


21. 1. 2020, Dušan:

Pre mna je kurz super zdroj informacií, evidentny nárast výkonnosti a stretavanie sa s fajn ludmi v príjemnom prostredí. Díky za to.

Linda Beniačová | Běžecký kurz pro pokročilé


21. 1. 2020, Jitka H.:

Není co dodat, po dvou letech a začátcích od nuly běhám, navíc opravdu ráda a stále vámi. Po všech stránkách nadstandardní přístup od všech z Running zone 😉

Souběžný kurz pro rodiče dětí


21. 1. 2020, Míša:

Kurzy rozhodně posunují běžce dál, pokud však není v průběhu nemocný – to udělá s fyzičkou pěknou paseku. Zimní kurzy mně osobně sedí nejvíc – není horko a dobře běží!
Marťa je za mě nejlepší trenérka – empatická, snaží se motivovat i mimo trénink. Vydoluje z člověka i to, co si myslel, že v něm není. A navíc velký, i když nedosažitelný vzor.

Souběžný kurz pro rodiče dětí


21. 1. 2020, Lenka:

Každá lekce byla zaměřena na jiný běh, trenérka si dala s přípravou záležet.
Jednotlivé hodiny běhu jsou propracované, trenérka vymyslí různé druhy tréninku – rychlost, terén, kopce, ovál, fartlek, intervalový trénink, posilování, protažení, běžecká abeceda…. Trenérka poradí s regeneraci, fyzio cvičením, jak se připravit na závod a také strava spojená s během.

Běžecký kurz pro pokročilé


21. 1. 2020, Pavel:

Byl jsem spokojený. Očekával jsem, že uběhnu alespoň 5 km, což jsem dokázal.
Ze začátku jsme měli několik jiných trenérů, což nevadilo, každý se zaměřoval na něco trochu jiného a tak jsem načerpal spoustu tipů a informací. Trochu vadilo, že si občas protiřečili a to co jeden říkal, že se musí dělat, tak druhý zakazoval.

Nikola Bazelová | Běžecký kurz pro začátečníky


4. 9. 2019, Jana S.:

Super letní lekce okořeněné tréninky na paddleboardech, nedá se vůbec nic vytknout!

Běžecký kurz pro mírně pokročilé


3. 9. 2019, Pavlína:

Vím, že to zní jako klišé, ale můžu říct jen samou chválu. Trenérka naprosto bombastická, pečuje o nás, zajímá se, vše vysvětluje. Fajn parta. Jsme jako jedna velká rodina. Je to zvláštní, ale u Vás jako bych byla v jiném světě, lidi se k sobě chovají tak hezky, nikdo nikoho nesoudí a všichni se snaží všem pomáhat a podporovat. Doporučuji to zažít a už nepřestanete. 🙂

Běžecký kurz pro začátečníky


Chcete nám zanechat referenci? Napište Lindě e-mail. Děkujeme.