Informace pro Running zone běžce

Ať už jste v Running zone poprvé nebo nás navštěvujete pravidelně, mrkněte, jak to u nás chodí a co vám kromě běžeckých kurzů a lekcí nabízíme. Pro začátek – sídlíme na Botanické 53a, vchod je z boku budovy, po schodech dolů. Na obrázku níže je to ta červená čára s body.

Pak už jen po schodech dolů a jste tam.

Náhrady lekcí běžeckých kurzů

Prošvihli jste lekci? Nevadí, prostě si ji nahraďte, kdy se vám to hodí. Z lekce v běžeckém kurzu se nemusíte nikde předem odhlašovat. Budeme ale rádi, když se ozvete své trenérce či trenérovi, že v daný den nepřijdete a nahlásíte mu náhradu.

Podmínky náhrad běžeckých kurzů

  • Lekci si nahradíte pouze v době trvání aktuálního turnusu běžeckých kurzů.
  • Nahrazujete si prosím vždy ve své úrovni, tzn. pokud navštěvujete například kurz začátečníků, vyberte si opět začátečníky (rozvrh lekcí najdete níže).
    • Pokud si chcete lekci nahradit, dejte to vědět svému trenérovi. On vám „cizího“ trenéra domluví, aby vás očekával a předá vám případně další informace. Může se totiž stát, že nebude vybíhat z klubu a budete si muset někam na lekci dojít. Stále se ale můžete rozhodnout, že si kurz nahradíte jindy.
  • Pokud jste mírně pokročilí, pokročilí a trailisti můžete si nahradit i na Stmívání s Lindou v pondělí od 18:00. Aktuální informace najdete vždy na Facebooku v událostech.
  • Všechny úrovně běžeckých kurzů si můžete nahradit na ranním tréninku s Lindou v pátek od 7:00, protože ráno dělá den! Na trénink se registrujte online a do poznámky napište „náhrada“. Nic neplatíte.
  • Lekci z běžeckého kurzu si nemůžete nahradit na kruhovém tréninku nebo na kurzu Od chůze k běhu.
  • Pokud jste přihlášení do kurzu Od chůze k běhu nebo Redukční kurz – kruhový trénink můžete si nahrazovat lekce právě v těchto dvou kurzech – úterý 17:45–19:00 (nordic walking) a čtvrtek 18:00 – 19:00 low-impact cvičení.

Rozvrh běžeckých kurzů a možnosti náhrad

Začátečníci

úterý 17:30 – 18:45

středa 16:45 – 18:00

čtvrtek 18:00 – 18:15

pátek – ranní trénink v 7:00

Mírně pokročilí

pondělí 16:15 – 17:30

pondělí Stmívání 18:00 – 20:00

úterý 17:45 – 19:00

středa 16:45 – 18:00

středa 18:00 – 19:15

čtvrtek 18:00–19:15

čtvrtek trail 18:00–19:15

pátek – ranní trénink v 7:00

Pokročilí

úterý 18:00 – 19:15

středa 18:00 – 19:15

čtvrtek trail 18:00 – 19:15

pátek – ranní trénink v 7:00

Běžecké boty Dynafit prodáváme v klubu nebo na e-shopu.

Slevy a výhody pro účastníky běžeckých kurzů a lekcí

Běžecké boty a oblečení Dynafit

Jako členové klubu Running zone máte slevu 10% v našem eshopu s běžeckým vybavením Dynafit a to i na již slevněné zboží. Při nákupu do poznámky napište RZ10 a my už budeme vědět. Slevu 10 % také automaticky dostanete, pokud si boty nebo jiné vybavení vyberete přímo v klubu, kde máme několik kousků vystavených.

Prohlédněte si recenzi zimních běžeckých kalhot Dynafit >>

Výživa pro běžce od Inkospor

V klubu také nabízíme slevu 15 % na sportovní výživu od Inkospor, sami na ni hodně běháme v tréninku i na závodech. Přečtěte si Vandinu recenzi na pár lahůdek v naší nabídce.

S výživou vám může poradit MUDr. Karin Toldy, která vede dietologickou poradnu v prvním patře naší budovy a zabývá se hlavně jídelníčky pro sportovce. Slevu pro vás bohužel nemáme, ale paní doktorku můžeme jedině doporučit!

Rehor Sport Diagnostics – zajděte si změřit fyzičku

Na zátěžovou diagnostiku k Aleši Řehořovi máte 15% slevu a také sídlí na Botanické 53a. Řekněte svému trenérovi, u Aleše vás ohlásí. Vzhledem k tomu, že v Running zone nabízíme také tvorbu tréninkových plánů, pomůžeme vám podle výsledků nastavit trénink na míru.

Během kurzu si budete moci otestovat běžecké boty různých značek, na to už vás ale upozorní váš trenér.

Kromě běžeckých kurzů pořádáme také trailové kempy v ČR i v zahraničí, běháme s dětmi v kroužku i na táboře. V rámci regenerace nabízíme sportovní masáže za výhodné ceny přímo u nás v klubu. 

Termíny běžeckých kempů 2024

Budou – vydržte prosím 🙂

Termíny příměstských táborů 2024

Budou – vydržte prosím 🙂

Pro aktivní děti máme pololetní běžecký kroužek Běháček a k tomu 2 turnusy běžeckých kurzů pro rodiče, které probíhají souběžně s Běháčkem.

Když já už běhat nechci | Storno podmínky

V obchodních podmínkách píšeme, že stornovat jednotlivou lekci lze nejvíce 12 hodin před jejím začátkem a běžecký (či jiný déle trvající) kurz lze stornovat nejpozději 2 dny před jeho začátkem.

Přerušení kurzu a jeho náhradu v jiném turnusu nebo vyplacení zpět poměrné částky vám povolíme pouze ze závažných zdravotních důvodů. Proto prosím přineste potvrzení od lékaře, že v kurzu nemůžete pokračovat. Výjimky neděláme. Zvažte proto prosím předem pečlivě své možnosti. Děkujeme vám.